CMF60499R00CEBF
MFR.Part #
CMF60499R00CEBF
JLCPCB Part #
C1420454
Description
1W 499Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors