CMF60499K00BEBF70
MFR.Part #
CMF60499K00BEBF70
JLCPCB Part #
C1423492
Description
-55℃~+175℃ 1W 499kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors