CMF6046K400FKEK
MFR.Part #
CMF6046K400FKEK
JLCPCB Part #
C1420588
Description
-55℃~+175℃ 1W 46.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS