CMF6042K000BERE70
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF6042K000BERE70
JLCPCB Part #
C1799620
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-55℃~+175℃ 1W 42kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors