CMF60392R00FHRE
MFR.Part #
CMF60392R00FHRE
JLCPCB Part #
C1773394
Description
-55℃~+175℃ 1W 392Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors