CMF6032K400JKEB
MFR.Part #
CMF6032K400JKEB
JLCPCB Part #
C1771233
Description
-55℃~+175℃ 1W 32.4kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS