CMF60320K00BHRE
MFR.Part #
CMF60320K00BHRE
JLCPCB Part #
C1783162
Description
-55℃~+175℃ 1W 320kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors