CMF6031R800DHBF
MFR.Part #
CMF6031R800DHBF
JLCPCB Part #
C1399490
Description
-55℃~+175℃ 1W 31.8Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors