CMF602K4000DHBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF602K4000DHBF
JLCPCB Part #
C1425446
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-55℃~+175℃ 1W 2.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors