CMF6024R000FKEA70
MFR.Part #
CMF6024R000FKEA70
JLCPCB Part #
C3466187
Description
-55℃~+175℃ 1W 24Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS