CMF6022K600FHBF
MFR.Part #
CMF6022K600FHBF
JLCPCB Part #
C3362737
Description
-55℃~+175℃ 1W 22.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors