CMF601K5000BHBF
MFR.Part #
CMF601K5000BHBF
JLCPCB Part #
C1421050
Description
-55℃~+175℃ 1.5kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors