CMF601K1100BEBF
MFR.Part #
CMF601K1100BEBF
JLCPCB Part #
C1420940
Description
-55℃~+175℃ 1.11kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors