CMF6011K800FKEK
MFR.Part #
CMF6011K800FKEK
JLCPCB Part #
C1421901
Description
-55℃~+175℃ 11.8kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS