CMF6010K000GKRE
MFR.Part #
CMF6010K000GKRE
JLCPCB Part #
C1770221
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors