CMF60100R00FLR6
MFR.Part #
CMF60100R00FLR6
JLCPCB Part #
C1771474
Description
-55℃~+175℃ 100Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors