CMF60100R00FHBF
MFR.Part #
CMF60100R00FHBF
JLCPCB Part #
C1421405
Description
-55℃~+175℃ 100Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors