CMF60100K00CHEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF60100K00CHEK
JLCPCB Part #
C3481970
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-55℃~+175℃ 100kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS