CMF559K3000BEBF
MFR.Part #
CMF559K3000BEBF
JLCPCB Part #
C1416754
Description
-55℃~+175℃ 500mW 9.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors