CMF55887R00BHEK
MFR.Part #
CMF55887R00BHEK
JLCPCB Part #
C1421400
Description
-55℃~+175℃ 500mW 887Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS