CMF5582K500FKR670
MFR.Part #
CMF5582K500FKR670
JLCPCB Part #
C1772909
Description
-55℃~+175℃ 500mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors