CMF5582K000FHEK
MFR.Part #
CMF5582K000FHEK
JLCPCB Part #
C3549278
Description
-55℃~+175℃ 500mW 82kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS