CMF557K1500FKEK
MFR.Part #
CMF557K1500FKEK
JLCPCB Part #
C1422614
Description
-55℃~+175℃ 500mW 7.15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS