CMF5571R000BEBF
MFR.Part #
CMF5571R000BEBF
JLCPCB Part #
C1404156
Description
-55℃~+175℃ 500mW 71Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors