CMF556K8100FKRE70
MFR.Part #
CMF556K8100FKRE70
JLCPCB Part #
C1766606
Description
-55℃~+175℃ 500mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors