CMF556K8000BHBF
MFR.Part #
CMF556K8000BHBF
JLCPCB Part #
C1405455
Description
-55℃~+175℃ 500mW 6.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors