CMF556K2600BHBF
MFR.Part #
CMF556K2600BHBF
JLCPCB Part #
C1420687
Description
-55℃~+175℃ 500mW 6.26kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors