CMF5567K300BEBF
MFR.Part #
CMF5567K300BEBF
JLCPCB Part #
C1421188
Description
-55℃~+175℃ 500mW 67.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors