CMF5565R700BHBF
MFR.Part #
CMF5565R700BHBF
JLCPCB Part #
C1423271
Description
-55℃~+175℃ 500mW 65.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors