CMF5561K900DHR6
MFR.Part #
CMF5561K900DHR6
JLCPCB Part #
C1778080
Description
-55℃~+175℃ 500mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors