CMF55600R00FHRE
MFR.Part #
CMF55600R00FHRE
JLCPCB Part #
C1766648
Description
-55℃~+175℃ 500mW 600Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors