CMF555M9000FKEK
MFR.Part #
CMF555M9000FKEK
JLCPCB Part #
C3555059
Description
-55℃~+175℃ 5.9MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS