CMF5558K300BEEB70
MFR.Part #
CMF5558K300BEEB70
JLCPCB Part #
C1795111
Description
-55℃~+175℃ 500mW 58.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS