CMF55576R00FKEB70
MFR.Part #
CMF55576R00FKEB70
JLCPCB Part #
C1772197
Description
-55℃~+175℃ 500mW 576Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS