CMF55576K00FEBF
MFR.Part #
CMF55576K00FEBF
JLCPCB Part #
C1425127
Description
-55℃~+175℃ 500mW 576kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors