CMF5556K200FKEK
MFR.Part #
CMF5556K200FKEK
JLCPCB Part #
C1422378
Description
-55℃~+175℃ 500mW 56.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS