CMF5556K200BEBF
MFR.Part #
CMF5556K200BEBF
JLCPCB Part #
C1422243
Description
-55℃~+175℃ 500mW 56.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors