CMF5554R200DHEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF5554R200DHEK
JLCPCB Part #
C1422363
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-55℃~+175℃ 500mW 54.2Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS