CMF5550R000CHEK
MFR.Part #
CMF5550R000CHEK
JLCPCB Part #
C3418692
Description
-55℃~+175℃ 500mW 50Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS