CMF55499R00DHRE
MFR.Part #
CMF55499R00DHRE
JLCPCB Part #
C1775055
Description
-55℃~+175℃ 499Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors