CMF5547K000JNR6
MFR.Part #
CMF5547K000JNR6
JLCPCB Part #
C1770405
Description
-55℃~+175℃ 47kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors