CMF5545K900BHBF
MFR.Part #
CMF5545K900BHBF
JLCPCB Part #
C1422246
Description
-55℃~+175℃ 45.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors