CMF55451R00BEBF
MFR.Part #
CMF55451R00BEBF
JLCPCB Part #
C1404138
Description
-55℃~+175℃ 451Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors