CMF5544R200DEBF
MFR.Part #
CMF5544R200DEBF
JLCPCB Part #
C1422777
Description
-55℃~+175℃ 44.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors