CMF5542R200FKRE70
MFR.Part #
CMF5542R200FKRE70
JLCPCB Part #
C1766582
Description
-55℃~+175℃ 42.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors