CMF55412K00FKEB70
MFR.Part #
CMF55412K00FKEB70
JLCPCB Part #
C1772498
Description
-55℃~+175℃ 412kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS