CMF553R3200FKEA
MFR.Part #
CMF553R3200FKEA
JLCPCB Part #
C1793052
Description
-55℃~+175℃ 3.32Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS