CMF553K9100FKEK
MFR.Part #
CMF553K9100FKEK
JLCPCB Part #
C1423095
Description
-55℃~+175℃ 3.91kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS