CMF553K0100FEBF
MFR.Part #
CMF553K0100FEBF
JLCPCB Part #
C1422874
Description
-55℃~+175℃ 3.01kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors