CMF55365R00BHRE
MFR.Part #
CMF55365R00BHRE
JLCPCB Part #
C1783239
Description
-55℃~+175℃ 365Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors